Hotel Jáchymov Komplex Curie :::

Hotel Komplex Curie / Jáchymov

Komplex Curie v Jáchymově - Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází lázeňský komplex Curie. Jednotlivé domy jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby včetně lázeňské a lékařské péče, aniž by opouštěli budovu.

Ubytování:
Ubytovací kapacita Komplexu Curie v Jáchymově je 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 2 jsou bezbariérové.

Kat. I.A: koupelna se sprchou, WC, TV se satelitními programy, lednička, telefon.

Suite: dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, sprcha, WC, SAT-TV, lednička, telefon.

Gastronomie:
Snídaně, obědy a večeře se podávají v prostorné restauraci bufetovou formou.

Služby:
Recepce je otevřena 24 hodin denně.
Hostům Lázeňského komplexu Curie je k dispozici kavárna, denní bar, salonky, knihovna, kulečník, internetový koutek. Pravidelné taneční večery se konají v prostorách kavárny. Převážná většina kulturních akcí je pořádána v protilehlém Kulturním domě. Oblibě se těší letní terasa. Hosté mohou využít parkoviště s obsluhou (za poplatek), směnárnu, kadeřnictví, kosmetiku, predikúru. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.

Léčení:
V budově Komplexu Curie ubytování Jáchymov je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům. 

Pro volné chvíle:
Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Z historie hotelu:
Dříve lazeňský dům Elektra je nyní součástí komplexu Curie. Hotel byl postaven okolo roku 1900 a vznikl spojením dvou původně samostatných budov Elektra a Mignon. Současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou v roce 2003. Budova je propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení.

Hotel Jáchymov Komplex Curie - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jáchymov Komplex Curie - disponuje restauracíHotel Jáchymov Komplex Curie -  kadeřnictví - holičství Hotel Jáchymov Komplex Curie -  je k dispozici připojení na internetHotel Jáchymov Komplex Curie -  je k dispozici letní terasaHotel Jáchymov Komplex Curie - disponuje kavárnouHotel Jáchymov Komplex Curie -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá kreditní karty VISAHotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Jáchymov Komplex Curie - krytý bazén v hotelu.Hotel Jáchymov Komplex Curie - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jáchymov Komplex Curie - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jáchymov Komplex Curie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jáchymov Komplex Curie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jáchymov Komplex Curie - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Komplex Curie, K lanovce 912
Jáchymov 36251 Česká Republika
Hotel-Jachymov-Komplex-Curie@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Komplex Curie ubytování Jáchymov Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: